LLS


تاریخ درج : شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱
بازدید مدیریت شهری شیراز از مرکز گل و گیاه گویم 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به همراه شهردار منتخب شیراز، سرپرست شهرداری، معاونین فنی و عمرانی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و شهردار منطقه ۱۰ از مرکز گل و گیاه گویم بازدید کردند
مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این بازدید با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی شورای اسلامی شهر و شهردار شیراز کاهش مسائل  زیست محیطی و ارتقای کیفی فضای سبز  شهری است، اظهار کرد: در کاشت گیاهان سه عنصر آب، خاک و هوای مناسب لازم است که این مرکز هر سه مورد را دارد که باید با برنامه‌ریزی مناسب بسیاری از نیازهای شهرداری را در این مرکز برطرف کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه این بازدید با اعلام رضایت از اقدامات انجام شده توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در بازآفرینی این مرکز گفت: با راه‌اندازی این مرکز به کمک بخش خصوصی شاهد خودکفایی در زمینه گل و گیاه خواهیم بود.

محمدحسن اسدی شهردار منتخب شیراز نیز در این بازدید با تاکید بر توسعه و پیشرفت فضای سبز شهری با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی گفت: با توجه موقعیت این مرکز و ظرفیت‌های موجود در این مرکز می‌توان تا حدود بسیاری نیازهای شهرداری شیراز در تأمین گل و گیاه را برطرف و بازار بزرگ عرضه گل و گیاه را به وجود آورد.

وی اظهار کرد: ایجاد و گسترش فضای سبز موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها می‌شود و از طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه فضای سبز استقبال خواهیم کرد.

مسعود زارعی رئیس کمیسیون سلامت، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی نیز با اعلام اینکه سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز شهری با همکاری سازمان سرمایه‌گذاری نسبت به تنظیم بسته جامع سرمایه‌گذاری برای این مرکز اقدام کند، گفت: چشم‌انداز این طرح باید در دراز مدت تعریف شود، به‌نحوی که هم سرمایه‌گذار و هم شهرداری منتفع شوند.

افسانه خواست‌خدایی عضو و ناظر شورای اسلامی شهر در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت: در سال گذشته هدف‌گذاری های انجام شده در شورا بر مبنای تامین نیازهای گیاهی شهرداری شیراز به شکلی بوده تا در حد امکان به سمت خودکفایی پیش برود و در خرید گل و گیاه به حداقل‌ها برسیم که با راه‌انداری این مرکز و کمک بخش خصوصی این اتفاق به‌زودی رقم خواهد خورد.

روح الله مظفری رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با اعلام آمادگی و استقبال سازمان در خصوص توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز گفت: بزودی بسته‌‌های سرمایه‌گذاری تهیه و با همکاری سازمان سرمایه‌گذاری اقدامات لازم در خصوص جذب سرمایه‌گذار انجام می‌شود.

وی در این بازدید با اشاره به کاشت ۱۲۰ هزار درختان خزان دار طی چند ماه گذشته گفت: فضاسازی و آماده‌سازی محل کاشت درختان سوزنی برگ و نشاء فصلی و گیاهان پوششی انجام شده که تا قبل از پایان مهر ماه کاشت آن‌ها صورت می‌پذیرد.

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۶۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۰۵۷۸۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد