LLS


تاریخ درج : یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز
دسترسی به اطلاعات درختان شهر شیراز در سامانه سرو فراهم شد
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با اشاره به سیاست های شورای اسلامی و شهرداری شیراز در خصوص هوشمند سازی و توسعه ابعاد خدمات‌رسانی گفت: در راستای افزایش رضایتمندی و ارائه راهکارهای نوین خدمات رسانی به شهروندان امکان گزارش دهی،ثبت مشکلات، پیشنهادات و انتقادات در خصوص حفظ و نگهداری درختان سطح شهر در سامانه سرو شیراز فراهم آمد و همشهریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته تقاضای خود را مطرح و پیگیری کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز،روح الله مظفری رئیس سازمان اظهار کرد: با توجه به سیاست های شورای اسلامی و شهرداری شیراز مبنی بر هوشمند سازی و توسعه ابعاد خدمات‌رسانی و در راستای افزایش رضایتمندی و ارائه راهکارهای نوین خدمات رسانی سامانه سرو شیراز به آدرس sarv.shiraz.ir توسط شهرداری شیراز راه اندازی شده است و شهروندان محترم با مراجعه به این سامانه در خصوص حفظ و نگهداری از درختان سطح شهر شیراز گزارش دهی و به ثبت مشکلات، پیشنهادات و انتقادات به صورت ۲۴ ساعته اقدام نمایند.

روح الله مظفری گفت: بعد از انجام فاز اول طرح شناسنامه دار کردن و پلاک کوبی درختان شیراز، اطلاعات پایه هر درخت در سامانه سرو شیراز بارگذاری و شهروندان می توانند در قسمت خدمات نقشه پلاک درختان را از طریق گوشی تلفن همراه اسکن و بعد از دیدن نوع درخت و آدرس دقیق درخت در صورت وجود مشکل آن را از طریق سامانه 137 گزارش و پیگیری نمایند.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز افزود: شهروندان عزیز می توانند جهت ثبت مشکلات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود از قبیل کوددهی، هرس، آبدهی و ... درختان سطح شهر با ورود به این سامانه و دیدن اطلاعات پایه درختان از طریق اسکن کردن نرم افزار بارکدخوان سامانه در سامانه 137 ثبت می شود و به وسیله کد پیگیری که دریافت میکنند می توانند از اقدامات انجام شده در خصوص درخواست خود مطلع شوند.

مظفری با اشاره به اهداف این طرح در خصوص هویت بخشی و بستر سازی حفاظت بیشتر از درختان و بکارگیری ظرفیت های مشارکت و تعامل شهروندی در حوزه نگهداری از فضای سبز، گفت: راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیک یکی از خدمات بسیار مطلوب است که از طریق این سامانه‌ می‌توان نوع رضایتمندی مردم بعد از دریافت خدمات را ارزیابی کنیم.

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۰۵۸۵۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد