LLS


تاریخ درج : چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز خبر داد:
برگزاری جشنواره نقاشی دیواری و نصب تابلو تصاویر شهدا همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا از برگزاری جشنواره نقاشی دیواری در خیابان محراب و نصب تابلو تصاویر ۴۴ شهید والامقام محله شیشه گری در ابتدای خیابان شیشه گری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز، روح الله مظفری رئیس سازمان با اشاره به اینکه دفاع مقدس بخشی از تاریخ ماندگار نظام جمهوری اسلامی است، افزود: شهدا هویت ارزشی و سند پیروزی جبهه حق علیه باطل هستند و حفظ نام و یادشان طبق منویات مقام معظم رهبری باید مورد توجه قرار گیرد.
 
روح الله مظفری گفت:همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام، جشنواره نقاشی دیواری در روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۲۰ با حضور ۲۵ هنرمند در خیابان محراب بر روی جداره منطقه هوایی شهید دوران برگزار خواهد شد.
 
وی در ادامه افزود: تزئین معابر و محلات به نام و تمثال شهدا یک افتخار است و با توجه به سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی و نشر ارزش های ایام دفاع مقدس، تابلو تصاویر ۴۴ شهید والامقام محله شیشه گری در ابتدای خیابان شیشه گری توسط سازمان نصب شد.
 
لازم به ذکر است تابلو فوق به صورت دو وجهی و در ابعاد ۶*۳ از جنس فلز و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال ساخته شده است.
 
روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۵۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۰۵۷۶۷ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد