LLS


تاریخ درج : سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و دانشکده کشاورزی
تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز، مهندس روح الله مظفری رئیس سازمان در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، تصریح کرد: دغدغه مشترک ما، حفظ و گسترش فضای سبز به عنوان امانتی برای نسل های بعدی است و امیدورام با امضای این تفاهم نامه و همکاری های مشترک موجب ارتقای کیفیت زیست شهری  و ایجاد فضای سبز شاداب شود.

روح الله مظفری گفت: سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز به اصلاح رویه‌ها و بهبود روش‌ها نیازمند است و یکی از اقداماتی که منجر به بهبود فرآیند کیفی کار در حوزه فضای سبز می ‌شود، استفاده از دانش، تکنولوژی و پتانسیل های دانشکده کشاورزی است.

وی هدف از امضای این تفاهم نامه را همکاری های مشترک، استفاده ار توان و ظرفیت نخبگان، ارتباط بیشتر دانشکده با سازمان، انتقال دانش و انجام پروژه های پژوهشی ،مطالعاتی مشترک و استفاده از فارغ التحصیلان دانشکده در بحث نظارت فضای سبز شهری  عنوان کرد و  واگذاری عملیات گیاه پزشکی سازمان به دانشگاه شیراز را اولین گام از همکاری های مشترک این تفاهم نامه اعلام کرد.

  رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز افزود: از آنجایی‌که این سازمان ارتباط مستقیمی با روحیه ی شهروندان دارد و با توجه به تغییرات اقلیمی، مقوله نگهداری و گسترش فضای سبز  از جنبه‌های مختلف دارای اهمیت می‌شود که امضای این تفاهم نامه نقطه شروعی برای بهبود وضعیت فضای سبز شهری با تکیه بر دستاوردهای دانشگاهی است.

در ادامه این جلسه اکرمی رئیس دانشکده کشاورزی شیراز اظهار داشت: دانشکده کشاورزی شیراز همواره یکی از مراکز علمی ممتاز و تولید علم کشور شناخته می‌شود، گفت:  با توسعه ارتباطات و همکاری‌های بین سازمانی یقیناً به نتایج و اهداف بسیار خوبی می‌توانیم برسیم و ماحصل این ارتباطات قطعا به نفع مردم شهر خواهد بود. 

اکرمی با اشاره به این موضوع که حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز بر همگان لازم است، افزود: همکاری های دانشکده و سازمان می بایست به صورت میدانی و اجرایی باشد و می بایست اهداف خود را برای ارتقای وضعیت فضای سبز شهری، پالایش و کاهش آلودگی هوا، معرفی گونه های جدید گیاهی با توجه به تغییر اقلیم تعیین نماییم تا با استفاده از ظرفیت های علمی و وجود نخبگان در دانشکده باعث رشد و ارتقای فضای سبز شهر شیراز شویم.

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۹۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۲۵۴۸۵ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد