LLS


تاریخ درج : چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
مدیریت هوشمند فضای سبز شهری راهی برای رسیدن به توسعه پایدار شهری
*مدیریت هوشمند فضای سبز شهری راهی برای رسیدن به توسعه پایدار شهری*
 
در راستای توسعه همکاری مشترک و بهره گیری از آموزهای و تجارب مدیریت فضای سبز کلانشهر های کشور طی نشستی روح الله مظفری رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری شیراز و سید علی اکبر انتظام مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد به انتقال تجربیات در راستای نظارت و حفاظت فضای سبز پرداختند. 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری شیراز روح الله مظفری با اعلام این خبر اعلام کرد با توجه به اهمیت حفظ فضای سبز شهری و در راستای توسعه پایدار شهری یکی از مباحث مهمی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت موضوع هوشمند سازی فضای سبز شهری و نظارت هوشمند بود که مورد بررسی قرار گرفت.
 مظفری در ادامه افزود با توجه به چالشهای پیش رو مانند تغییر اقلیم و کم شدن نزولات جوی لزوم استفاده از مدیریت هوشمند فضای سبز و همکاری بین کلان شهر های ایران میتواند اثرات مطلوبی در فضای سبز شهری داشته باشد.
 
"روح الله مظفری" رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز در این جلسه ضمن اشاره به اقدامات قابل توجه در شهر مشهد و شیراز به ویژه در زمینه توسعه استفاده از گونه‌های بومی و کم آب و استفاده از منابع پایدار تامین آب فضای سبز، افزود: با توجه به برگزاری این نشست تخصصی، موضوعات و مشارکت زیادی میان مشهد و شیراز وجود دارد و امیدواریم با توسعه این ارتباطات، زمینه بهبود فضای سبز شهری در کلانشهرهای کشورمان فراهم کنیم.
 
طی این جلسه مظفری و مدیرکل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد ضمن تایید بر افزایش همکاری مشترک جهت ادامه همکاری بین شیراز و مشهد اعلام آمادگی کردند.
 
/روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز/

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۹۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۲۵۴۸۴ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد