LLS


تاریخ درج : سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
به قامت ایستاده چون حاج قاسم سلیمانی
🔰به قامت ایستاده چون حاج قاسم سلیمانی
آیین رونمایی از سردیس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی 

📌به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری به مناسبت سالروز شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ساختمان شهرداری شیراز با نام مبارک سردار از تندیس این بزرگ مرد مقاومت و ایستادگی با حضور اعضای شورا، شهردار شیراز، معاونین، مسئولین و کارشناسان شهرداری شیراز رونمایی شد.

محمد حسن اسدی شهردار شیراز با اشاره به اینکه قطعا شهدا نباید فرقی باهم داشته باشند و همگی نزد خداوند روزی می خورند، بیان کرد: شهید سلیمانی ویژگی خاصی داشت که در قلب مردم بود و در تشییع ایشان و در مراسم های بعدی دوستداران ایشان فوج فوج بر سر قبر بسیار ساده ایشان حاضر می شوند و بیعت می کنند.
محمدحسن اسدی ضمن تسلیت شهادت سومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی گفت: رونمایی از سردیس شهید سلیمانی گامی کوچک در گرامی داشت مقام و جایگاه ایشان است.

مسعود زارعی رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا با تاکید بر الگو پذیری جوانان و مسئولان از اخلاق و رویکرد ایشان در رفع مسایل عنوان کرد: مسولان در تمام حوزه های هنری و شهری از جمله سازمان سیما، منظر و فضای شهری شهرداری شیراز، با رویکرد تلفیق هنر در الگو سازی حاج قاسم به جوانان این موضوع را مد نظر قرار داده و عملیاتی کردند. 

افسانه خواست خدایی عضو و ناظر شورا در سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری درباره این برنامه و رونمایی از تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خاطر نشان کرد: این اقدام علاوه بر معرفی ابعاد وجودی و شخصیت حاج قاسم به جوانان  در راستایی معرفی هنر و تلفیق زیبا سازی  در حوزه ایثار گری و مقاومت  به کار گرفته شده است  از سوی دیگر مکتب حاج قاسم خود دارای این بعد وجودی است که در راستایی معرفی ظرفیت های را برای فرماندهی نهضت مقاومت مدنظر اقدامات باشد.

روح الله مظفری رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری گفت: با توجه به فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت سردار دلها و حضور اکثریت معاونت های شهرداری در این ساختمان مزین به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز تلاش کرد تا این زمان نسبت به ساخت سردیس این سردار بزرگ اقدام کند و این مکان را با رنگ و بوی ایثار و شهادت معطر سازد. مظفری خاطر نشان کرد:علاوه بر این برای سایر شهدا شاخص شیراز هم تندیسها و سردیس‌هایی در حال اجراست و به زودی شاهد رونمایی از تعدادی از این سردیس‌ها از جمله سردیس شهید اسکندری خواهیم بود.

/روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز/

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۴۹۲۷۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد