LLS


 
تاریخ درج : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲
نیروی انسانی مهمترین مولفه پیشرفت مجموعه است
🔰رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز: 
 
نیروی انسانی  مهمترین  مولفه پیشرفت مجموعه است 
 
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز از نیروی انسانی کارآمد به عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین مولفه پیشرفت یک مجموعه یاد کرد. 
 
دکتر حمید کشتکار در دیداری دوستانه که با موضوع بررسی و پاسخگویی به مشکلات کارکنان سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز برگزار شد، اظهار کرد: چشم انداز زیبای شهر شیراز مدیون تلاش های شبانه روزی افرادی است که در حفظ و توسعه فضای سبز تلاش شبانه روزی دارند. 
 
وی افزود: برای حفظ و گسترش فضای سبز شهری به بهره مندی از مطالعات علمی و دستاوردهای تجربی فعالان این حوزه نیاز مبرمی داریم و نظرات ارزشمند کارشناسان و تجربیات افراد فعال در این حوزه می تواند بسیار راهگشا باشد. 
 
او با اشاره به این موضوع که مجموعه مدیریتی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات کارکنان است، بیان داشت: در پرتو خرد جمعی می توان گام های موثری در زمینه خدمت به ایران اسلامی برداشت و به موفقیت رسید. 
 
دکتر کشتکار در بخش پایانی سخنانش با تکریم تلاش های کارکنان سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز اظهار داشت: این مجموعه همواره ارتباط نزدیکی با اقشار مختلف جامعه دارد و انتظار می رود ارایه خدمات بهینه و تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار گیرد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
به نظر شما کدام اقدام زیر در اولویت کاری سازمان قرار گیرد؟
گل کاری و زیباسازی فضای سبز
نصب المان ها
هر دو مورد

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز : ۴۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۹ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۲۴۶۰۰۲نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز می باشد