خبر

تابلوی گروهی شهدای ترور و محله کانون فرهنگی رهپویان وصال نصب شد

تابلوی گروهی شهدای ترور و محله کانون فرهنگی رهپویان وصال که توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز تهیه گردیده بود بر سر ورودی کانون فرهنگی رهپویان وصال نصب شد.

تابلوی گروهی شهدای ترور و محله کانون فرهنگی رهپویان وصال نصب شد
تابلوی گروهی شهدای ترور و محله کانون فرهنگی رهپویان وصال که توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز تهیه گردیده بود بر سر ورودی کانون فرهنگی رهپویان وصال نصب شد.
در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی که به تعبیر و فرمایش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای «زنده نگداشتن یاد و خاطر شهدا کمتر از شهادت نیست » سازمان سیما منظر و فضای سبزشهری شهرداری شیراز سالیانه اقدام به نصب تمثال مبارک شهدا در سطح شهر کرده چرا که که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر مبنای اقدامات فرهنگی شکل می‌گیرد و در این راستا ساماندهی تمثال شهدا به عنوان نشانه‌ای بصری در دستور کار این سازمان قرار دارد .
بی شک استقلال، آزادی و امنیت میهن اسلامی را مرهون خون پاک شهدا می دانیم و اینک ماییم که باید امانتدار خوبی باشیم تا شرمنده آنان نشویم و خادمان شایسته‌ای برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باشیم.
بر این باوریم که خود را موظف دانسته تا یاد و خاطره شهدا را در اذهان مردم به ویژه نسل جوان زنده نگه داریم لذا در کنار نصب تمثال شهدا در وسط رفوژ بلوارها و نصب تصاویر سرداران شهید در کناره بلوار و ورودی های شهر و نصب تابلوهای تجمعی شهدا در محله های مختلف شهر با هماهنگی های انجام شده با کانون رهپویان وصال و بررسی های فنی و اجرایی نسبت به طراحی ، ساخت و چاپ تابلوی گروهی شهدای کانون رهپویان اقدام و در محل مورد نظر نصب شد.
این تابلو که به ابعاد 70 متر مربع تهیه شده از جنس ورق فولادی است که با استفاده از تکنولوژی مدرن، طرح تصاویر شهدای ترور و محله کانون رهپویان وصال بر روی آن چاپ و بر سر در ورودی کانون در خیابان شهید آقایی نصب شده است.
از خصوصیات این تابلو این است که در برابر عوارض طبیعی مقاوم و بسیار مستحکم بوده و قابل انعطاف می باشد.
معاونت سیما و منظر در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز  با نصب تمثال شهدای والا مقام به عنوان سمبل ایثار و شهادت در سطح شهر  گام کوچکی در این راستا برداشته  تا در کنار آشنایی آحاد مردم با پیام فرهنگی، معنوی و چهره آنها ، یاد دلاورمردی و جان‌فشانی آنها را گرامی بداریم.
روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
منبع : سازمان سیما، منظر و فضاهای سبز شهری
تعداد بازدیدها : ۱۰۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
سرپرست سازمان
شهزاد رونق زاده
شهزاد رونق زاده
دیدار عمومی با سرپرست سازمان
دوشنبه ها 10 الی 13


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳