خبر

دیدار و بازدید شهردار شیراز از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

در جلسه شهردار شیراز با رییس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری مطرح شد:
 نگهداری و حفاظت از فضای سبز و باغات اولویت اول سازمان باشد.  به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری؛ شهردار شیراز امانت‌داری، نظارت بر عملکرد پیمانکاران، رعایت حقوق شهروندان و حساسیت در برابر متخلفین را بسیار مهم دانست و افزود: با توجه به فرا رسیدن بهار و اقداماتی که سازمان در خصوص استقبال از نوروز در نظر دارد می بایست به نحوی باشد که موجب شادی و نشاط شهروندان شود و کارهای بزرگی را که شروع کرده ایم به خوبی به پایان برسانیم تا باعث افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد مجموعه باشیم و آثاری نیک از عملکرد خود برای شهروندان به یادگار بگذاریم. 
«حیدر اسکندرپور» در ادامه تاکید کرد: باید نظارت از لحظه طراحی فضاها و پارک ها شروع شود وتا لحظه کاشت و نگهداری نیز مستمر صورت پذیرد و با متخلفین بدون هیچ چشم پوشی برخورد شود و نگهداری از فضای سبز و درختان اولویت اول سازمان باشد. وی افزود: برای زیبا سازی منظر شهری در اطراف پلها، تقاطعات، رفروژ بولوارها و میادین اصلی شهر می بایست طرح های نورپردازی و فضای سبز بصورت ویژه ایجاد شود تا چهره ای متفاوت از شیراز را در نوروز مشاهده کنیم. 
تشکیل کارگروه طراحی فضای سبز، رتبه بندی شرکت ها و نظارت هوشمند بر کارکرد پیمانکاران فضای سبز 
 «محمد رضا زندیه» رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شیراز هم با ابراز خرسندی از حضور و پیگیری شهردار شیراز، از روند اجرای پروژ ها در سازمان گزارشی ارائه نمود و از نظارت هوشمند بر کارکرد پیمانکاران فضای سبز، تشکیل کارگروه جهت طراحی فضاهای سبزی ، رتبه بندی پیمانکاران، ساماندهی و کنترل تانکر های آبرسانی در سطح شهر خبر داد. وی همچنین با اشاره به پروژه های شاخص نورپردازی که هم اکنون در حال اجرا می باشد گفت: همزمان با آغاز دهه فجر بسیاری از پروژه های نورپردازی به بهره برداری می رسد و همچنین در ادامه تا پایان سال نیز پروژ های زیادی تکمیل و افتتاح خواهد شد. 
 زندیه با اشاره به نقطه نظرات شهردار شیراز مبنی فضا سازی متفاوت در خصوص فضای سبز و نورپردازی افزود: در همین راستا پیش بینی های لازم برای خرید درخت، گل و گیاهان پایدار و فصلی بر اساس تغییر شرایط اقلیم و کمبود آب صورت گرفته و سیاست سازمان کاشت درختان سایه دار و مقاوم به خشکسالی و بومی است. 
 روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
منبع : سازمان سیما، منظر و فضاهای سبز شهری
بازدید ها : ۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رئیس سازمان
محمدرضا زندیه
محمدرضا زندیه
دیدار عمومی با
رئیس سازمان
دوشنبه ها 10 الی 13


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳